Bilgi

Park Ankara Sürücü Kursu ehliyet ve sürüş Alanında uzman usta öğretici kadromuz ile her zaman sizlere en güvenilir, kaliteli eğitim veriyor ve sizleri topluma bilinçli sürücüler olarak eğitmek için can ve baş ile çalışıyoruz.
Her zaman bizlerin en iyi sürücü ve ehliyet kursu olmamız da çaba gösteren eğitmenlerimiz ve siz değerli sürücü adaylarımız ile birlikte eğitim kalitemizi arttırırken yeni eğitim yöntemlerini de sizlerin geri dönüşleri sayesinde geliştirmekteyiz.
Zorlu Parkurları Kolaylaştıran Ehliyet Eğitimi
DİREKSİYON SINAVI NASIL YAPILIR?

Direksiyon sınavına girecek adayların kafasındaki sorular hep direksiyon sınavı nasıl yapılacak, başarılı olmak için ne yapmam gerekiyor. Direksiyon sınavlarında aslında hedef alınan ve uygulanan parkurların esasların sınav başarınızdan ziyade bilginizi ve araç hakimiyetinizi kontrol etmeye dayanır.

En iyi ehliyet motosiklet eğitimi
MOTOSİKLET SINAVI NASIL YAPILIR?

Motosiklet sınavları ile ilgili her adayın kafasında olan sorular ve toplumun sözel baskılarıyla “artık çok zorlaştı” cümlelerini kafasına takmasıdır. Aslında sınav zorlaştırılmadı, motosiklet sürmesini bilen her adayın rahatlıkla yapacağı bir hale getirildi sadece…

Özel direksiyon ve motosiklet dersleri
ÖZEL DİREKSİYON VE MOTOSİKLET EĞİTİMİ

Sürüş sektöründe kendini ispatlamış ve örnek olmayı başarmış kurumumuz bünyesinde görevli ileri sürüş teknikleri uzmanlarıyla hem özel direksiyon dersi

Direksiyon sınav heyecanı
DİREKSİYON SINAVINDA HEYECAN FAKTÖRÜ

Sınav esnasında karşılaşılan en büyük sorunlardan biri adayın heyecanlanması ve heyecanından dolayı titremesi ile birlikte gerçekleşen direksiyon tutuşu…

 

Direksiyon hakimiyeti nasıl sağlanır
DİREKSİYON HAKİMİYETİ NASIL SAĞLANIR?

Direksiyon özelliği gereği dönüş işlemi tamamlandığında kendini az da olsa toplayacaktır. Bu hususta direksiyona yardımcı olunuz ve dönüşünü tamamlayınız.

 

Rampada araç nasıl kaldırılır
RAMPADA ARAÇ NASIL KALDIRILIR?

Komisyon üyelerinin dikkat ettiği önemli bir nokta da yokuşta kalkıştır. %7 eğime sahip olan ve önceden belirlenmiş alanda durulur.

BİZİ ARAYIN